ЦРУ посилить збір інформації щодо Росії та інших "складних країн"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В американській розвідці визнали, що приділяли РФ недостатньо уваги.

Росія разом із кількома іншими країнами переходить на перший план уваги американських спецслужб. Новий директор Центрального розвідувального управління США Джина Гаспел пообіцяла розширити масштаби збору інформації щодо цієї групи держав, повідомляє Lenta.Ru з посиланням на телеканал NBC News.

За наявними даними, до "складних" зовнішня розвідка зараховує Росію, Китай, Іран та Північну Корею. Обіцянка посилити роботу щодо цих країн пролунала в першому публічному виступі Гаспел після призначення керівником ЦРУ.

ВідеоСенат США затвердив кандидатуру 61-річної Джини Гаспел на посаду очільника ЦРУ

Вона у розвідці - вже понад 30 років, працювала під прикриттям у країнах центральної Європи та Азії. А за президентства Джорджа Буша-молодшого відповідала за таємні тюрми США. Саме цей факт біографії Гаспел викликав найбільше питань, адже правозахисники неодноразово заявляли про неприпустимі методи допитів та тортури у таємних американських в'язницях, якими опікувалася Гаспел.

Сенат США затвердив кандидатуру 61-річної Джини Гаспел на посаду очільника ЦРУ

Як пояснила Гаспел, раніше зусилля США по боротьбі з цими "важкими проблемами" відійшли на другий план порівняно з боротьбою проти міжнародного тероризму. Але тепер розвідка буде активніше інвестувати кошти в збір інформації щодо РФ та інших країн списку. ЦРУ також планує збільшити кількість американських розвідників за кордоном і приділити особливу увагу навчанню агентів іноземних мов.

Також директор ЦРУ висловила сподівання, що її колеги із Секретної служби США ретельно вивчать футбольний м’яч, який був подарованим президентом Росії Володимиром Путіним президентові США Дональду Трампу під час їхньої зустрічі в Гельсінкі. Зокрема, Гаспел порадила перевірити м’яч за допомогою рентгену. Раніше авторитетне видання Bloomberg повідомило, що подарунок може приховувати в собі пристрій для прослуховування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції