ЦРУ розсекретило фото з місця аварії літака-невидимки з таємничої "Зони 51"

"Зона 51" , загадкова область на дні пересохлого соляного озера на півдні штату Невада є одним з найбільш суворо засекречених об'єктів країни і офіційно просто не існує.

Журнал National Geographic опублікував фотографії з надсекретної "Зони 51" в США, яка прославлена ​​американським фольклором і кінематографом як військовий полігон для перевірки позаземних технологій.

"Зона 51" , загадкова область на дні пересохлого соляного озера на півдні штату Невада є одним з найбільш суворо засекречених об'єктів країни і офіційно просто не існує.

На оприлюднених знімках зображено швидкисний титановий літак-розвідник A-12, який розроблявся в "Зоні 51". Крім того, вперше широкій публіці представлені кадри з місця його таємничого падіння.

Літак-невидимка розроблявся під час холодної війни, тому уряд шукав місце, де можна було б вести секретні розробки. Влада вибрала для цього "Зону 51".

ЦРУ тільки в 2007 році розсекретило тисячі документів за програмою Oxcart - про випробування і польоти А-12, які проводилися в 1960-х роках. У 1963 році сталася авіакатастрофа, і А-12 розбився в пустелі штату Юта. Всі уламки були негайно вилучені, а відомості про це засекречені більш ніж на півстоліття.

Пілотував літак Кен Коллінз, який в "Зоні 51" фігурував під ім'ям Кен Колмар. У момент аварії він тестував дозвукові двигуни на малій висоті. Пізніше він розповідав, що у літака "задерло ніс", він почав підніматися вгору, перекинувся і почав обертатися. За словами пілота, з такого становища взагалі неможливо вивести літак, тим більше сам він і так вже висів фактично догори ногами, тому він прийняв рішення катапультуватися.

Коли Коллінз благополучно приземлився, то побачив трьох цивільних. Вони запропонували йому підвезти до уламків його літака. На це пілот видав їм заздалегідь заготовлену історію про те, що на борту літака знаходилося атомна зброя, і попросив їх відвезти його в протилежний бік від місця падіння літака.

Після цього урядові агенти прибули на місце події. Уламки накрили брезентом, а наступного ранку вже грузили їх у вантажівки, які повинні були доставити їх назад в "Зону 51". Протягом наступних 50 років ніхто, крім цих людей, не мав доступу до уламків і не знав про аварію.

На одній з фотографій, зроблених на місці катастрофи, зображені уламки літака: два двигуни і хвостова частина фюзеляжу. Ще один знімок, зроблений з повітря, показує велике угрупування військових на місці катастрофи А-12.

Як повідомляється, А-12 був практично недоступний для радарів. Він літав зі швидкістю більше 3,5 тисяч км / год, тобто територію США він міг би перетнути за 70 хвилин. При цьому камери, встановлені на літаку, могли фотографувати об'єкти завдовжки близько 30 см з висоти 27 400 метрів.

Примітно, що цей літак був оброблений титаном, який таємно поставлявся з СРСР. Яким чином американцям вдалося імпортувати сировину з Радянського Союзу для своїх секретних розробок, так і залишається загадкою.

Тим часом пошуки уламків літака продовжуються до цих пір. Зокрема, історик Пітер Мерлін стверджує, що в пустелі в Юті все ще можна дещо знайти. Останні дослідження показали, що там дійсно залишилися шматочки літака. Оприлюднені знімки не доводять існування позаземних цивілізацій, але вони підтверджують, що уряд не до кінця контролювало те, що відбувається на загадковій базі.

Сама "Зона 51" стала для американців своєрідним символом "урядової змови", спрямованої на те, щоб приховувати від громадськості відомості про існування інопланетян і використовувати їх технології у військових цілях. Гриф "таємно" на всьому, що пов'язано з цим місцем, поставив колишній президент США Білл Клінтон у 1995 році.

Це стало відповіддю на позови сімей п'яти постраждалих після візиту в "Зону" робітників. Один з робітників згодом загинув. Його вдова і сім'ї потерпілих намагалися отримати інформацію про екологічну діяльності військових у цьому районі, яка могла завдати шкоди здоров’ю робітників. Ті відчули вплив не встановлених "шкідливих токсичних матеріалів". Ніяких подробиць з приводу цього інцидент немає, але з тих пір кожен рік президент США продовжує заборону на розголошення будь-якої інформації.

Завіса секретності живить чутки про те, що в цій зоні сідають НЛО, військові зустрічаються з інопланетянами і регулярно спостерігають інші аномальні явища.

Читайте також:

Кеннеді незадовго до загибелі вимагав в ЦРУ інформацію про НЛО

США розсекретили документи про падіння НЛО і розтин гуманоїда в 1947 (відео)

США відтворили бомбардувальник, з яким Гітлер сподівався виграти війну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: