Cтали відомі останні слова журналіста Хашоггі перед смертю - CNN

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також йдеться про те, що на аудіозаписі чути звуки тіла Хашоггі, яке розчленовують пилкою.

"Я не можу дихати", - це були останні слова, які сказав журналіст Джамаль Хашоггі перед вбивством.

Про це повідомляє джерело CNN.

Джерело ознайомилося із перекладом стенограми аудіозапису болісного вбивства Хашоггі. Мовляв, із аудіозапису стає ясно, що це було організоване вбивство.

Джерело описало Хашоггі, який бився з групою людей, налаштованих убити його.

"Я не можу дихати," - каже Хашоггі.

У документі зазначаються звуки тіла Хашоггі, яке розчленовували пилкою.

І, як стверджує джерело, стенограма дозволяє зрозуміти про серію телефонних дзвінків під час убивства. Турецькі чиновники вважають, що дзвінки були зроблені високопосадовцям в Ер-Ріяді.

Джерело CNN стверджує, що отримало доступ до найбільшої стенограми убивства Хашоггі.

Стенограма аудіо убивства була підготовлена ​​турецькими спецслужбами. Турецькі чиновники ніколи не говорили, як вони отримали звук.

CNN просить саудівських чиновників коментувати вміст стенограми, описаних джерелом, і надати коментар від названих посадовців у ньому.

В одному із варіантів пояснення смерті Хашоггі йшлося про те, що він випадково задихнувся. Проте, згідно з стенограмою джерела CNN, Хашоггі забракло повітря, а на фоні чути шум боротьби.

Також із розшифровки телефонної розмови ясно, що дзвінки не описують жахливу ситуацію, що склалася. Замість цього, абонент, здається, просто інформує когось про те, що відбувається.

Зауважимо, що раніше повідомлялося, що 15 саудівців прибули до Стамбула приватними чартерними літаками та комерційними літаками в день вбивства Хашоггі.

Фотогалерея Помпео зустрівся з саудівським королем для обговорення справи зниклого журналіста Хашоггі (9 фото)

Турецьке відеоспостереження зафіксувало 15 осіб, що потрапляли в консульство, незадовго до Хашоггі і які вийшли з нього через кілька годин. Труп, схожий на тіло Хашоггі, одягнене в його одяг, видно на відеоспостереженнях поблизу задніх дверей.

Таким чином можна зробити висновок, що вбивство Хашоггі було запланованим організованою командою, яка виконувала свою роботу, інформуючи когось в Ер-Ріяді на кожному кроці.

ВідеоСаудівська влада обіцяє відтяти голови п’ятьом посадовцям, які розправилися з Джамалем Хашоггі

Прокуратура королівства заявила - загалом у справі заарештована 21 особа, 11 – висунуті обвинувачення. Сьогодні Ер-Ріяд озвучив іще й нову версію про те, що сталося з опозиційним автором. Мовляв, у дипустанові дисиденту ввели смертельну ін’єкцію, після чого тіло розчленували і вивезли. Де останки журналіста, королівство нібито не знає. 

Саудівська влада обіцяє відтяти голови п’ятьом посадовцям, які розправилися з Джамалем Хашоггі

59-річний оглядач американської газети The Washington Post Джамаль Хашоггі зник 2 жовтня після того, як зайшов до консульства Саудівської Аравії в Стамбулі, щоб оформити документи, необхідні для шлюбу з громадянкою Туреччини. Згодом Саудівська Аравія визнала факт його вбивства, але заперечує зв'язок цього злочину з бін Салманом. В Саудівській Аравії затримали 21 підозрюваного у вбивстві журналіста. Прокуратура країни вимагає смертної кари для п'ятьох з них. Турецький президент Реджеп Таїп Ердоган заявив, що розпорядження вбити журналіста надійшло "з найвищих рівнів уряду" Саудівської Аравії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції