Цуценя Путіна за підсумками всеросійського конкурсу назвали Баффі

Автором клички для цуцика став 5-річний хлопчик Діма Соколов із Москви. Путін запросив хлопчика з батьками в гості.

Нову собаку Володимира Путіна, яку прем'єр-міністру подарували під час візиту Болгарію, зватимуть Баффі.

У четвер увечері в підмосковній резиденції Ново-Огарьово Путін зустрівся з людьми, які придумали цю кличку і надіслали її по Інтернету: з Дімою Соколовим та його батьками - Юлією та Михайлом. Хлопчикові п'ять з половиною років, сім'я Соколових живе в Москві. Прем'єр познайомив Діму з цуценям.

Нагадаємо, у листопаді прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов на прес-конференції в Софії після переговорів з Путіним підніс йому цуценя. "Я подарував Володимиру Путіну болгарську собаку і сподіваюся, що ця типово болгарська порода буде його тішити", - сказав він. Путін взяв собаку на руки, притиснув до грудей і поцілував.

Через три дні на сайті глави уряду у рубриці "Робочий день" з'явилося оголошення: "Росіяни можуть допомогти главі уряду підібрати для болгарської (каракачанської) вівчарки ім'я. Кожен бажаючий може надіслати свій варіант "чоловічої" клички для нової собаки прем'єра на його сайт".

Надійшли тисячі листів з варіантом чоловічої клички для собаки прем'єра, повідомлялося на сайті. Проте ім'я Баффі, яке запропонував Діма Соколов, швидше жіноче. У першу чергу це ім'я асоціюється з фільмом "Баффі - винищувачка вампірів". За мотивами фільму вийшли комікси і відеогра.

19 листопада на сайті голови уряду з'явилися деякі інші варіанти, запропоновані росіянами, серед яких - Братко, Шипка, Теодор (болгарський цар), Перець, Борус (Болгарія-Росія).

Читайте також:

Блогери запропонували Путіну назвати цуценя Азаровим

У Санкт-Петербурзі планують встановити пам'ятник собаці Путіна

Путін з автоматом став героєм популярного мультика

ВідеоПутін оголосив конкурс на ім'я для свого цуценяти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: