Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Цукерберг погодився виступити у Європарламенті з приводу скандалу з Cambridge Analytica

Антоніо Таяні сподівається, що це відбудеться вже наступного тижня.

Засновник і керівник Facebook Марк Цукерберг погодився виступити у Європарламенті з приводу збереження конфіденційних даних після скандалу з компанією Cambridge Analytica.

Про це повідомив президент Європарламенту Антоніо Таяні.

За його словами, Цукерберг прибуде до Брюсселя якомога скоріше. Таяні сподівається, що це відбудеться вже наступного тижня.

"Наші громадяни заслуговують на повне і детальне пояснення. Я вітаю рішення Марка Цукерберга прибути особисто перед представниками 500 мільйонів європейців. Це крок у правильному напрямку для відновлення довіри", - йдеться у заяві Антоніо Таяні.

Нагадаємо, 17 березня видання The New York Times та The Observer надрукували статті, де йшлося, що британсько-американська компанія Cambridge Analytica зібрала у 2016 році дані профілів 50-ти мільйонів користувачів соцмережі Facebook без їхньої згоди. Метою збору даних було створення програмного забезпечення для передвиборної кампанії тодішнього кандидата у президенти США Дональда Трампа, для передбачення електоральних рішень. 

Засновник Facebook Марк Цукерберг визнав провину соціальної мережі у витоку даних і розповів про кроки, які дозволять запобігти цьому у майбутньому. Пізніше голова відділу технологій Facebook Майк Шропфер повідомив, що кількість користувачів соцмережі, персональні дані яких без їхнього відома збирала компанія Cambridge Analytica, зросла від раніше заявлених 50 мільйонів до 87 мільйонів.

10 квітня Марк Цукерберг виступив перед судовим та економічним комітетами Сенату США. Він, зокрема, заявив, що Facebook не повідомив 87 мільйонів своїх користувачам про витік даних в 2015 році, тому що в компанії вважали, що проблема вирішена. 

ВідеоЄвропарламент вимагає у Цукерберга пояснень про витік особистих даних

Засновник соцмережі визнав, що компанія робила помилки, однак пообіцяв нові заходи, що запобігатимуть витокам інформації. Раніше ЗМІ з'ясували, що британська компанія "Cambridge Analytica" з Facebook отримала інформацію про 50 мільйонів людей без їхнього відома. Зібрану інформацію компанія використовувала, аби передбачити та вплинути на результати виборів.

Європарламент вимагає у Цукерберга пояснень про витік особистих даних

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції