Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Цукерберг шкодує, що Facebook надто повільно реагувала на російських ботів

Це один з найбільших його приводів для жалю.

Засновник Facebook Марк Цукерберг заявив, що його соцмережа занадто повільно відреагувала на діяльність російських ботів.

Про це засновник соцмережі Марк Цукерберг під час дачі показань у Конгресі, повідомляє "Ліга.Новини".

Він наголосив, що це один з найбільших його приводів для жалю.

ВідеоFacebook заблокував сотні сторінок російської "фабрики тролів"

Сторінки російська агенція використовувала, аби впливати на користувачів у США, Європі та самій Росії. Про це повідомив Марк Цукерберг. Зокрема зазначив, боти скористалися соцмережею для політичного впливу на російськомовних користувачів в Україні та інших країнах-сусідах РФ.

Facebook заблокував сотні сторінок російської "фабрики тролів"

"Соцмережа очікувала кібератак від Росії, але не створення фейкових акаунтів", - додав він.

Цукерберг зауважив, що Facebook співпрацює з офісом спецпрокурора Роберта Мюллера.

Також у Цукерберга немає даних про те, що дані користувачів, які збирала Cambridge Analytica, можуть або могли зберігатися в Росії.

Нагадаємо, 17 березня видання The New York Times та The Observer надрукували статті, де йшлося, що британсько-американська компанія Cambridge Analytica зібрала у 2016 році дані профілів 50-ти мільйонів користувачів соцмережі Facebook без їхньої згоди. Метою збору даних було створення програмного забезпечення для передвиборної кампанії тодішнього кандидата у президенти США Дональда Трампа, для передбачення електоральних рішень. 

Засновник Facebook Марк Цукерберг визнав провину соціальної мережі у витоку даних і розповів про кроки, які дозволять запобігти цьому у майбутньому. Пізніше голова відділу технологій Facebook Майк Шропфер повідомив, що кількість користувачів соцмережі, персональні дані яких без їхнього відома збирала компанія Cambridge Analytica, зросла від раніше заявлених 50 мільйонів до 87 мільйонів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції