ЦВК Грузії опрацювала 100% бюлетенів – перемогла кандидат від провладної партії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вона отримала 59,52% голосів.

Після опрацювання 100% бюлетенів перемогу на президентських виборах у Грузії отримує кандидатка від провладної партії "Грузинська мрія" Саломе Зурабішвілі.

Про це свідчать дані Центрвиборчкому Грузії.

Вона отримала 59,52% голосів. Її опонент – кандидат від опозиційної партії "Єдиний національний рух", членом якої є також і Міхеіл Саакашвілі, Григол Вашадзе здобув перемогу лише в 5 округах та загалом отримав 40,48% підтримки.

Загальна явка на виборах склала близько 56,23%.

Нагадаємо, у Грузії в середу, 28 листопада, відбулося голосування на другому турі президентських виборів. Перший тур виборів відбувся 28 жовтня, але не виявив переможця, оскільки жоден з 25 кандидатів не здобув понад 50 відсотків голосів. Найбільше голосів отримали Зурабішвілі (38,6%) та Вашадзе (36,7%), які й змагались у другому турі.

Відео На виборах у Грузії лідирує провладна кандидатка Саломе Зурабішвілі

За даними грузинської ЦВК, вона набрала 59,6% голосів. Зурабішвілі є соратницею нинішнього президента та виступає за збалансований підхід у стосунках з Москвою та Заходом. Це були останні вибори у Грузії, коли президента обирали прямим голосуванням. Наступного разу - за зміненою конституцією - це буде спеціальна колегія. 

На виборах у Грузії лідирує провладна кандидатка Саломе Зурабішвілі

Залиште свій коментар

Вибір редакції