Перейти до змісту
ЦВК Киргизстану назвала умови, за яких призначить повторні парламентській вибори в країні

Вони можуть відбутися 20 грудня.

Центрвиборчком Киргизстану призначить повторні вибори до парламенту тільки після того, як законодавчий орган знизить поточний семивідсотковий виборчий поріг.

Про це повідомила ЦВК країни.

"ЦВК призначить повторні парламентські вибори після внесення Жогорку Кенешем (ред. - парламентом) змін до законодавства про вибори щодо зниження прохідного бар'єру, застави та застосування заяв по "формі-2" (що дозволяє змінювати виборчу адресу)", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що повторні парламентські вибори у Киргизстані необхідно провести 20 грудня, щоб встигнути підбити їхні  підсумки у 2020 році. "Члени ЦВК вважають за доцільне призначення виборів на 20 грудня, щоб була можливість підбити підсумки голосування і отримати результати виборів ще у 2020 році", - наголошують у ЦВК.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сотні людей у Бішкеку зібрались на мітинг, щоб відсвяткувати відставку президента Cооронбая Жеенбекова, про яку він повідомив напередодні. 

Відео Через масові протести у країні президент Киргизстану йде з посади

Президент Киргизстану Сооронбай Жеенбєков, який ще напередодні відмовлявся йти попри масові протести у країні, несподівано заявив, що прагне зберегти мир, тож не тримається за владу. Свою думку нібито змінив, бо демонстрації не вщухають, а протестувальники і правоохоронці близькі до конфлікту одне з одним. Напередодні Жеенбєков зустрічався з новим прем'єром країни - політиком Садиром Жапаровим, якого звільнили зі слідчого ізолятора протестувальники під час заворушень минулого тижня. І новий глава уряду вимагав президентської відставки. Детальніше - далі в сюжеті.

Через масові протести у країні президент Киргизстану йде з посади

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин