ЦВК офіційно оголосила результати виборів в Ізраїлі. Партія Нетаньягу отримала на одне місце більше за опозицію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Таким чином, він має найбільші шанси вже вп’яти стати прем’єром країни.

Виборча комісія Ізраїлю офіційно оголосила про перемогу партії чинного прем’єр-міністра Беньяміна Нетаньягу на парламентських виборах.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Партія "Лікуд" матиме 36 місць в 120-місному ізраїльському парламенті, тоді як найголовніші опоненти Нетаньягу – блок "Кахоль-лаван" отримав 35 місць.

Завдяки своїм союзникам із націоналістичних партій Нетаньягу зможе отримати більшість у парламенті та вже вп’яте очолити уряд Ізраїлю.

Як повідомлялося, позачергові вибори в Ізраїлі відбулися 9 квітня. Після оголошення перших екзит-полів, обидві партії, що конкурують, оголосили про свою перемогу на виборах, однак згодом блок "Кахоль-лаван" визнав свою поразку. Там наголосили, що "партія приймає волю народу і реальність", але нова політсила отримала рекордні понад мільйон голосів підтримки та продовжуватиме боротьбу за владу в Ізраїлі в майбутньому.

ВідеоНа дострокових виборах в Ізраїлі лідирують одночасно дві партії

Нині опрацювали 90% бюлетенів і, як показують екзит-поли, керівна політсила прем'єра Беньяміна Нетаньгу та його противники на чолі з генералом у відставці Бені Ганцом набирають майже порівну. За попередніми даними, суперники можуть отримати по 30 крісел зі 120 можливих. Але для більшості цього не достатньо, доведеться формувати коаліцію з меншими партіями.  

На дострокових виборах в Ізраїлі лідирують одночасно дві партії

Залиште свій коментар

Вибір редакції