ЦВК Росії заявив про хакерську атаку в день виборів президента

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Джерела атаки були розташовані в 15 країнах.

Сайт Центральної виборчої комісії (ЦВК) Росії в день виборів президента 18 березня атакували хакери. Про це під час брифінгу повідомила голова ЦВК Елла Памфілова.

"18 березня у нас з двох до п'яти годин ночі була відбита комп'ютерна атака на сайт, типу "відмова на обслуговування". Пік атаки припав на 02:20 за московським часом [00:20 за Києвом]. Джерела атаки були розташовані в 15 країнах", - сказала цитує її слова агентство ТАСС.

Разом з тим Памфілова не уточнила, про які саме країни йдеться.

Вона також повідомила, що явка на президентських виборах в Росії до 10:00 склала по всій країні 16,55%.

Для порівняння, у 2012 році до того ж часу явка на виборах досягла 6,53%, в 2008 році – 8,94%, в 2004-му – 8,01%, а в 2000-му – 6,36%.

Як повідомлялося раніше, в РФ стартували президентські вибори. За попередньою інформацією, вони відбудуться у всіх 85 регіонах, на більш ніж 97 тисяч 300 виборчих дільницях на території РФ і на 401 ділянці за кордоном. За попередніми прогнозами, в них може взяти участь понад 100 млн осіб.

Чинний президент Росії Володимир Путін вже відвідав ділянку, де віддав голос за самого себе. В Україні ж взяти участь у голосуванні зможуть лише дипломати.

ВідеоСША вперше офіційно звинуватили Росію в кібератаках на свій енергетичний сектор

У ФБР заявили - російські хакери атакують комп'ютерні системи країни щонайменше два роки. Та ціляться, окрім енергетичних компаній, на атомні електростанції, урядові установи, приватні компанії, заводи та аеропорти. Із такою заявою у Вашингтоні виступили через кілька годин після того, як оприлюднили новий санкційний список, до якого увійшли 14 росіян.

США вперше офіційно звинуватили Росію в кібератаках на свій енергетичний сектор

Залиште свій коментар

Вибір редакції