Дагестанську міліцію підірвала дружина російського ваххабіта Раздобудька

Губденською смертницею була Марія Хорошева, а її чоловіка Віталія Раздобудька підтвердити не вдалося - від тіла смертника мало що залишилося.

Слідство підтверджує, що 35-річний "російський ваххабіт" Віталій Раздобудько і його 25-річна дружина Марія Хорошева підірвали себе напередодні.

У Дагестані в ході обстеження тіл терористів-смертників, які в понеділок вчинили два теракти у селі Губден, за попередніми даними, візуально визначена Марія Хорошева. Про це повідомляє Слідчий комітет Росії.

Нагадаємо, що Хорошева була оголошена в розшук у зв'язку з розслідуванням кримінальної справи про вибух 31 грудня 2010 в московській гостинці, коли вибухнула мешканка Дагестану, яка готувалася здійснити теракт в Москві.

Раніше джерело підтвердило, що вибухи в дагестанському селищі Губден, можливо, зробили оголошений в розшук за підозрою в причетності до терактів Віталій Раздобудько і його дружина.

"Ми на 90% упевнені, що смертницею була Марія Хорошева. На даний момент очікуються результати генетичної експертизи", - сказало джерело.

Підтвердити, що другим смертником був її чоловік Віталій Роздобудько, не вдалося, оскільки від тіла смертника мало що залишилося.

Хорошева і її цивільний чоловік Раздобудько розшукуються як зниклі безвісти. Сім'я зникла в листопаді. Заяву про зникнення написали рідні Раздобудька. Національний антитерористичний комітет розшукував пару як підозрюваних у причетності до терористичної діяльності.

Правоохоронні органи не виключають, що за подвійним терактом у дагестанському селищі Губден, може стояти ватажок бойовиків Ібрагімхаліл Даудов.

"Після знищення Вагабова саме Даудов очолив бандпідпілля. Йому підкоряються всі угруповання, що діють на території республіки, так що, швидше за все, саме він і його соратники стоять за даними вибухами", - сказав джерело.

Передбачуваного організатора березневих терактів у московському метро Магомедалі Вагабова, який до цього перебував у міжнародному розшуку, ФСБ знищила у серпні 2010 року. Смертниця, яка вибухнула на станції "Луб'янка", за версією слідства, була "шаріатською" дружиною бандитського ватажка.

Читайте також:

Нові подробиці теракту в Дагестані: ще один смертник підірвався біля міліції

У Дагестані смертниця підірвала себе біля відділку міліції

Смертниці планували здійснити подвійний теракт у Москві 31 грудня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: