Daily Telegraph стверджує, що Ахмадінежад - єврей

Іранський президент Махмуд Ахмадінежад походить із дуже відомої сім'ї іранських євреїв. Тому він і боїться, щоб про це не дізналися.

Британське видання Daily Telegraph стверджує, що отримало стовідсотковий доказ єврейського походження іранського президента Махмуда Ахмадінежада.

У статті стверджується, що в паспорті президента вказано справжнє прізвище його сім'ї - Сабуріджиан. А це дуже відома сім'я іранських євреїв.

За даними видання, рідні іранського президента прийняли іслам і змінили прізвище вже після його народження.

Алі Нурізаде, експерт центру Арабських і іранських досліджень, заявив, що нові дані багато в чому пояснюють поведінку Ахмадінежада. Він сказав, що багато сімей, змінивши релігію, з ненавистю ставилися до тих, хто її міняти відмовився.

Він додав, що своїм запеклим антисемітизмом президент Ірану прагне довести, що він вірний ісламу без залишку і загладити "провину єврейського походження".

Експерт з іранського єврейства сказав газеті, що закінчення прізвища "джиан" доводить, що йдеться про сім'ю, яка дотримується єврейської традиції.

Представник ізраїльського посольства в Лондоні Рон Гідор відмовився коментувати інформацію про єврейське походження Махмуда Ахмадінежада.

Раніше Ахмадінежад не заперечував, що його сім'я змінила прізвище після переїзду до Тегерана в 1950-х, але ніколи не уточнював справжнє прізвище.

Іранський президент відомий своїми різкими випадами проти ізраїльтян. Так, 20 квітня, виступаючи на конференції ООН з проблеми расизму, президент Ірану назвав Ізраїль "найжорстокішим і найрепресивнішим расистським режимом".

Він не визнає легітимність ізраїльської держави і неодноразово заявляв, що незабаром світ стане свідком загибелі Ізраїлю.

Читайте також:

Ахмадінежад пишається своїм запереченням Голокосту

Ахмадінежад знову заявив, що Голокост - брехня

Ахмадінежад вчить поважати права людини

Ахмадінежад назвав передумови створення Ізраїлю брехнею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: