Далай Лама в Барселоні

До Барселони на запрошення Фонду "Дім Тибету" в неділю з триденним візитом прибув буддистський лідер Тибету, лауреат Нобелівської премії Далай Лама.

До Барселони на запрошення Фонду "Дім Тибету" в неділю з триденним візитом прибув буддистський лідер Тибету, лауреат Нобелівської премії Далай Лама, повідомив агенції РИА "Новости" по телефону представник Фонду.

Далай Лама
Далай Лама XIV (Фото: dalailama-hamburg.de)
"Для нас є великою радістю приїзд Його Святості, який не був у нас 10 років: він візьме участь в церемонії відкриття нового приміщення Фонду і виступить з публічною лекцією перед жителями Барселони", - заявив представник "Дому Тибету", який ставить свою за мету популяризацію буддизму і розвиток солідарності з жителями Тибету.

За його словами, "Далай Лама виступить у понеділок в культурному центрі "Палау Сан-Жорді" з лекцією "Мистецтво щастя", в якій висловить свої світоглядні і філософські погляди".

Нинішній, 14-ий по рахунку, Далай Лама народився в 1935 році в бідній селянській сім'ї. У 1940 році він був оголошений ченцями Тибету духовним лідером, що відбулося, по завіренню ченців, в наслідок реінкарнації попереднього Далай Лами, який помер.

Після окупації Тибету Китаєм в 1950 році, Далай Лама продовжував жити на Батьківщині до 1959 року, коли в регіоні спалахнуло повстання проти китайської військової присутності.

З тих пір Далай Лама проживає разом з 150 тисячами своїх співвітчизників в Індії, де очолює уряд Тибету у вигнанні. Він добивається відновлення незалежності цього нині автономного району Китаю, але виключно мирним шляхом.

На відміну від своїх попередників, які ніколи не покидали Тибет, нинішній Далай Лама багато подорожує і виступає з викладанням своїх релігійних і філософських переконань пацифістів.

У 1989 році Далай Ламі була присуджена Нобелівська премія миру.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: