Далай-лама завів мікроблог в Twitter

У мікроблозі вже існує сім записів і за добу з'явилося понад 44 тисяч читачів. Адміністрація присвоїла новому мікроблогу статус "перевіреного".

Далай-лама 22 лютого завів мікроблог на сервісі Twitter. Першим записом у щоденнику @DalaiLama стало повідомлення про прибуття Далай-лами в Лос-Анджелес. Всього станом на 23 лютого представники Далай-лами залишили в @DalaiLama сім твітів. Усі вони стосуються візиту до США.

Менше ніж за добу у мікроблога Далай-лами з'явилося понад 44 тисяч читачів. @DalaiLama потрапив у 1815 добірок мікроблогів для користувача (в термінах Twitter - списки, lists). Адміністрація присвоїла новому мікроблогу статус "перевіреного", що дозволяє бути впевненим у справжності профілю.

У лютому 2009 року вже повідомлялося про те, що Далай-лама нібито зареєструвався в Twitter, взявши ім'я користувача @ohhdl (від англійської назви представництва його святості Далай-лами - Office of His Holiness The Dalai Lama).

Автор @ohhdl давав посилання на сайт Далай-лами і відповідав на запитання. До того, як стало відомо, що це не Далай-лама, на оновлення підписалося понад 16 тисяч людей. Незабаром після цього Twitter ввів поняття "перевірений акаунт".

Читайте також:

Китай різко засудив зустріч президента США з Далай-ламою

Обама зустрівся з Далай-Ламою проти волі Китаю

Китай і Далай-лама відновлюють переговори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: