Далай-лама пообіцяв піти на пенсію і залишити замість себе дівчинку

Далай-лама хоче на пенсію і вважає, що особа жіночої статі буде вдалішишою реінкарнацією Будди, ніж він. Принаймні - симпатичнішою.

Чотирнадцятий Далай-лама під час свого візиту до Канади вразив всіх одним своїм висловлюванням. За його словами особа жіночої статі, цілком може бути наступним Далай-ламою під номером 15, а сам він піде на пенсію.

"Може, звичайно, буде і хлопчик, але дівчинці на посаді духовного лідера буддистів я б віддав більшу перевагу, - сказав він, виступаючи в Торонто перед 15-тисячною аудиторією своїх канадських адептів .- Реінкарнація у вигляді дівчинки буде більш корисною: по-перше, біологічно вона більш сприйнятлива до чужого болю, а по-друге, вона - симпатичніша, ніж я!".

Але на цьому сюрпризи духовного лідера буддистів для публіки, не закінчилися. 75-річний Далай-лама, виявляється, мріє стати пенсіонером, піти на заслужений відпочинок, хоча за буддійськими канонами, на такій духовній посаді, як у нього, треба перебувати довічно.

Далай-ламою залишаються до самої смерті, і лише після неї починаються в Тибеті пошуки дитини, який за своїми прикметами виявляється новою реінкарнацією, живим втіленням Будди.

Але нинішній духовний вождь буддистів, мабуть, прихильник революційних новацій: "Я думаю про повну відставку і відхід на пенсію. Якщо я можу користуватися правами людини, то маю таке право на статус пенсіонера". Цими словами він остаточно приголомшив слухачів, які зовсім розгубилися і не знали, всерйоз він це сказав чи знову жартома.

Читайте також:

Далай-Лама: китайська влада намагається знищити буддизм у Тибеті

Китай різко засудив зустріч президента США з Далай-ламою

Обама зустрівся з Далай-Ламою проти волі Китаю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: