"Далі буде жорсткіше". Медведєв написав наукову статтю про скандальну пенсійну реформу в РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У ній він спробував обґрунтувати підвищення пенсійного віку в Росії.

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв написав наукову статтю, в якій серед іншого обґрунтував підвищення пенсійного віку в країні.

Стаття "Росія-2024: Стратегія соціально-економічного розвитку" опублікована в журналі "Питання економіки".

У ній він назвав дві альтернативи підвищенню пенсійного віку: збільшення відрахувань до пенсійної системи і зниження реального рівня пенсій. За словами Медведєва, обидва варіанти є  неприйнятними.

Російський прем'єр заявив, що "неминучі рішення надалі будуть жорсткішими і боліснішими", ніж нинішня пенсійна реформа. Він пояснив це тим, що росіяни вже не можуть "користуватися нормами майже 90-річної давності".

Медведєв додав, що пенсійний вік підвищений у всіх розвинених країнах, в яких існують державні пенсійні системи і де відбувається інтенсивний процес старіння населення. "Ми довгий час зберігали пенсійний вік, який був встановлений ще в 1930-ті роки, хоча тривалість життя за цей час набагато виросла", - підкреслив Медведєв у своїй статті.

Глава російського уряду також звернув увагу, що якщо на початок 2018 року в Росії на тисячу осіб працездатного віку припадало близько 450 пенсіонерів, то до початку 2036 року їхня кількість зросте до 550 осіб.

Фотогалерея Мітинги проти пенсійної реформи у Росії: сотні затриманих, поліція била протестувальників (24 фото)

Нагадаємо, уряд Росії планував підвищити пенсійний вік до 65 років для чоловіків і до 63 років для жінок, тобто, на 5 і 8 років відповідно. Законопроект пенсійної реформи вже пройшов обидві палати парламенту та чекав підпису Путіна. Це викликало в країні хвилю протестів і невдоволення, а рейтинги російської влади стрімко почали падати. Згодом президент Росії Володимир Путін виступив із офіційним телезверненням, у якому оголосив свої поправки до законопроекту. Ці поправки передбачають підвищення пенсійного віку для жінок до 60 років (а не до 63, як планувалося до того).

Залиште свій коментар

Вибір редакції