"Далі буде жорсткіше". Медведєв написав наукову статтю про скандальну пенсійну реформу в РФ

У ній він спробував обґрунтувати підвищення пенсійного віку в Росії.

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв написав наукову статтю, в якій серед іншого обґрунтував підвищення пенсійного віку в країні.

Стаття "Росія-2024: Стратегія соціально-економічного розвитку" опублікована в журналі "Питання економіки".

У ній він назвав дві альтернативи підвищенню пенсійного віку: збільшення відрахувань до пенсійної системи і зниження реального рівня пенсій. За словами Медведєва, обидва варіанти є  неприйнятними.

Російський прем'єр заявив, що "неминучі рішення надалі будуть жорсткішими і боліснішими", ніж нинішня пенсійна реформа. Він пояснив це тим, що росіяни вже не можуть "користуватися нормами майже 90-річної давності".

Медведєв додав, що пенсійний вік підвищений у всіх розвинених країнах, в яких існують державні пенсійні системи і де відбувається інтенсивний процес старіння населення. "Ми довгий час зберігали пенсійний вік, який був встановлений ще в 1930-ті роки, хоча тривалість життя за цей час набагато виросла", - підкреслив Медведєв у своїй статті.

Глава російського уряду також звернув увагу, що якщо на початок 2018 року в Росії на тисячу осіб працездатного віку припадало близько 450 пенсіонерів, то до початку 2036 року їхня кількість зросте до 550 осіб.

Фотогалерея Мітинги проти пенсійної реформи у Росії: сотні затриманих, поліція била протестувальників (24 фото)

Нагадаємо, уряд Росії планував підвищити пенсійний вік до 65 років для чоловіків і до 63 років для жінок, тобто, на 5 і 8 років відповідно. Законопроект пенсійної реформи вже пройшов обидві палати парламенту та чекав підпису Путіна. Це викликало в країні хвилю протестів і невдоволення, а рейтинги російської влади стрімко почали падати. Згодом президент Росії Володимир Путін виступив із офіційним телезверненням, у якому оголосив свої поправки до законопроекту. Ці поправки передбачають підвищення пенсійного віку для жінок до 60 років (а не до 63, як планувалося до того).

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів