Данія ініціюватиме в ЄС обговорення щодо додаткових до "азовських" санкцій проти РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там закликають звільнити українських військовополонених моряків.

 Данія планує ініціювати в Європейському союзі обговорення стосовно додаткового пакету до санкцій проти Росії за агресію на Азовському морі.

Про це заявив очільник данського МЗС Андерс Самуельсен на "Українському ланчі" в Мюнхені, передає "Європейська правда".

"Я закликаю до нових санкцій, і вони мають бути накладені, якщо Росія не відпустить українських моряків", - розповів він.

Дипломат додав, що його слова стосуються нових, ще не обговорюваних санкцій.

"І я доволі оптимістичний, що це станеться", - зазначив він.

Нагадаємо, 15 лютого президент України Петро Порошенко заявив, що пакет "Азовських санкцій" проти Росії за напад на українські кораблі та захоплення у полон українських моряків біля Керченської протоки в цілому обговорено і затверджено. За його словами, проект по санкціях розписаний на 124 сторінках і це буде "підвищена ціна, яку Росія має і мусить заплатити за акт агресії проти України". Офіційно в ЄС поки узгодили лише персональні санкції проти росіян, причетних до захоплення 24 українських моряків у Керченській протоці.

ВідеоКурт Волкер прогнозує запровадження додаткових санкцій через російську агресію

Спецпредставник Держдепу США з питань України зараз перебуває у Брюсселі, де обговорює подальші кроки з європейськими союзниками. З керівництвом Євросоюзу у Брюсселі сьогодні зустрічався і український прем’єр Володимир Гройсман. Там відбулося засідання Ради Асоціації Україна-ЄС. 

Курт Волкер прогнозує запровадження додаткових санкцій через російську агресію

Залиште свій коментар

Вибір редакції