Данія захищатиметься від іммігрантів своєю "Берлінською" стіною

Через 50 років після того, як Східна Німеччина звела Берлінську стіну, Данія вирішила побудувати свою стіну, щоб захиститися від іммігрантів.

Правоцентристський уряд Копенгагена, заручник ультраправих популістів в парламенті країни, ухвалилив рішення про будівництво прикордонних контрольних споруд.

Будівництво датської міні-стіни почнеться через кілька тижнів і завершиться до кінця року. Про це повідомив директор митної служби королівства Ерлінг Андерсен.

За його словами, Копенгаген не прагне перешкодити втечі свого народу, але хоче, щоб в Данію приїжджало "менше злочинців зі Східної Європи, менше організованих злочинних і мафіозних банд, менше контрабандистів".

"50 років тому комуністична диктатура СДПН, яка перебувала при владі в ГДР, почала будівництво Берлінської стіни. Тим, хто народився і виріс після 1989 року, важко собі уявити місто, розділений надвоє бетонною стіною. Але маленький шматочок минулого відроджується на північному кордоні Німеччини, що є сусідами з маленькою і процвітаючою Данією", - зазначає видання La Repubblica.

У свою чергу німецький уряд з гнівом і невдоволенням говорить про цей жест, який "не піддається розумінню".

На думку Берліна, нові праві завдають сильний удар по шенгенському світу без кордонів і європейським цінностям.

Читайте також:

У Шенгені вперше за 26 років ввели прикордонний контроль

Данія введе митний контроль на кордонах з Німеччиною і Швецією

Євросоюз вводить обмеження на переміщення в межах Шенгену

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: