Данію знову просять дати дозвіл на будівництво "Північного потоку-2"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Nord Stream 2 AG подала вже третю заявку.

Компанія Nord Stream 2 AG подала третю заявку стосовно маршруту газопроводу в водах на південь від острова Борнхольм.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Заявку подали, ґрунтуючись на рішенні Данського енергетичного агентства від 26 березня 2019 року.

"Сьогодні, через більш ніж два роки після подання першої заявки на отримання дозволу на будівництво у водах Данії, компанія Nord Stream 2 AG подає заявку щодо третього варіанту маршруту газопроводу. Третя заявка, що містить оцінку впливу на навколишнє середовище, стосується маршруту у виключній економічній зоні (ВЕЗ) Данії у водах на південь від острова Борнхольм", - зазначили в компанії.

Додамо, що ця територія раніше була спірною між Данією та Польщею і тому не була доступна для розробки проектів. Домовленості між собою країни досягнули, однак її ще не ратифікувала Польща.

Нагадаємо, 27 березня Данія не дала дозволу на прокладання газопроводу "Північний потік-2" на дні Балтійського моря у своїй винятковій економічній зоні.

Раніше, 12 березня Європейський парламент ухвалив новий звіт стосовно політичних стосунків між Європейським союзом та Росією, в якому закликають припинити будівництво "Північного потоку-2" та бути готовими до введення нових санкцій. У звіті наголошується, що проект "Північний потік-2" може збільшити залежність ЄС від поставок російського газу та поставити під загрозу внутрішній ринок Європи, а тому має бути припинений.

У лютому росіяни погрожували європейським країнам труднощами з газом, якщо вони блокуватимуть "Північний потік-2"

ВідеоТСН вдалося потрапити на будівельний майданчик "Північного потоку-2"

Цього тижня Європарламент схвалив оновлену газову директиву. За її правилами, не тільки жодна європейська компанія не може одночасно добувати, транспортувати і продавати газ, але й компанії поза межами ЄС. І це має створити проблеми "Газпрому". Бо у випадку із "Північним потоком-2" він сам міцно тримає все в одних руках. ТСН стала єдиним українським ЗМІ, якій вдалося потрапити на будівельний майданчик "Північного потоку-2".  

ТСН вдалося потрапити на будівельний майданчик "Північного потоку-2"

Залиште свій коментар

Вибір редакції