Данський винахідник, який розчленував журналістку на субмарині, вперше визнав провину

Автор
Олена Вус
Дата публікації
Перегляди
1283
Данський винахідник, який розчленував журналістку на субмарині, вперше визнав провину

tsn.ua

Суд Копенгагена засудив Мадсена до довічного ув'язнення за вбивство.

Данський винахідник Петер Мадсен, який був засуджений за вбивство шведської журналістки Кім Валле на борту саморобного підводного човна, вперше визнав свою провину у злочині. 

Мадсен, з яким спілкувалися телефоном для фільму Discovery Networks, на запитання журналіста про те, чи вбив він 30-річну жінку, яка брала у нього інтерв'ю на борту субмарини "UC3 Nautilus", відповів "так", повідомляє The Local у середу, 9 вересня.

"Винний тільки один, і це я", — сказав він.

Нагадаємо, шведська журналістка Кім Валле зникла на початку серпня 2017 року. Вона збиралася взяти інтерв'ю у винахідника Петера Мадсена на борту сконструйованої ним субмарини "UC3 Nautilus". Підводний човен став останнім місцем, де її бачили. Субмарина затонула й врятувався лише Мадсен. Тіло журналістки було виявлено через декілька днів у Балтійському морі.

Практично одразу головним підозрюваним став Мадсен. Спочатку він повністю заперечував свою причетність до смерті Валле і стверджував, що встиг висадити її на берег до того, як підводний човен затонув.

Потім Петер Мадсен неодноразово змінював свідчення. Спочатку він стверджував, що Валле нібито померла внаслідок удару по голові 70-кілограмовим металевим люком. Однак на виявленому в морі черепі Валле не було жодних пошкоджень. Тоді Мадсен розповів слідству нову версію події. За його словами, жінка загинула від отруєння чадним газом. 

Смерть на глибині: слідчі оприлюднили приголомшливі подробиці вбивства журналістки Кім Валль

Смерть на глибині: слідчі оприлюднили приголомшливі подробиці вбивства журналістки Кім Валль