Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Даремний блок": МЗС РФ відреагувало на інцидент з винищувачем над Естонією

Російська дипустанова стверджує, що завжди знала про "даремність" НАТО.

Міністерство закрдонних справ Росії у своєму акаунті у Twitter у середу, 8 серпня, прокоментувало інцидент з помилковим запуском ракети класу "повітря-повітря" над Естонією.

"Ми ж казали, що військовий блок НАТО - даремний", - йдеться у повідомленні. В кінці речення російське МЗС додало хештег "МЗСзнав".

Нагадаємо, винищувач ВПС Іспанії Eurofighter під час польоту над Естонією помилково запустив бойову ракету класу "повітря-повітря". У ракети активовано режим саморуйнування, який при помилковому запуску забезпечує її знищення в повітрі, але не можна виключати, що снаряд приземлився на землю. Згодом в Естонії повідомили, що помилково запущена іспанським винищувачем бойова ракета знайдена з "імовірністю 95%"

ВідеоУ Грузії розпочалися військові навчання НАТО

Військові навчання НАТО під кордонами Росії. У Грузії стартували багатонаціональні маневри країн-членів альянсу та їхніх союзників. Триватимуть вони два тижні. Й свої уміння солдати відпрацьовуватимуть як у небі, так і на землі. Загалом у навчаннях візьмуть участь понад три тисячі військових з 13 держав, у тому числі й України. 

У Грузії розпочалися військові навчання НАТО

 

Вибір редакції