Датська газета відгородилася від терористів колючим дротом

За порадами спецслужб своєї країни, данська газета, що прославилась публікаціями карикатур на пророка Мухаммеда, обгородила свій офіс надійною огорожею.

Датська газета Jyllands-Posten, що опублікувала у 2005 році карикатури на пророка Мухаммеда, обгородила свій офіс парканом з колючим дротом з побоювань терористичних атак.

Як зазначає агентство AFP з посиланням на заяву головного редактора видання Йорн Міккельсен датському інформагентству Ritzau, газета вчинила так за порадою датської Служби безпеки і розвідки (PET). Офіс Jyllands-Posten в місті Вісбю був обгороджений парканом заввишки 2,5 метри і довжиною в один кілометр.

Після публікації карикатур на Мухаммеда, намальованих художником Куртом Вестергаарда, як автор малюнків, так і інші співробітники видання неодноразово одержували листи з погрозами, крім того, на них було скоєно кілька нападів. За голову карикатуриста була призначена нагорода. Публікація малюнків Вестергаарда викликала хвилю невдоволення серед мусульман у всьому світі, у багатьох країнах пройшли масові протести.

У червні 2010 року Курт Вестергааард заявив про свій відхід з Jyllands-Posten. В якості однієї з причин свого рішення він назвав небажання піддавати своїх колег небезпеці.

Читайте також:

На шведського карикатуриста Ларса Вілкса напали під час лекції

Шведські газети передрукували карикатури на пророка Мухаммеда

Автора карикатур на Мухаммеда врятували від розправи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: