Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Давно назріла зустріч". Посольство РФ хоче обговорити з головою МЗС Британії "справу Скрипаля"

Джонсону направлено відповідну ноту.

Посольство Росії у Великій Британії прагне зустрічі з міністром закордонних справ королівства Борисом Джонсоном для обговорення отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Про це йдеться у повідомленні посольства.

Прес-секретарю посольства поставили питання про те, як взаємодіють російські дипломати безпосередньо з Міністерством закордонних справ Великої Британії.

"На жаль, не можемо дати задовільну оцінку поточному рівню співпраці посольства з Форін-офісом (МЗС Великої Британії). Як видається, давно назріла зустріч Посла А. В. Яковенка з міністром закордонних справ Великої Британії Б. Джонсоном для обговорення всього комплексу двосторонніх відносин, а також розслідування інциденту в Солсбері",  - сказав спікер посольства.

Для цього посол надіслав Борису Джонсону особисту ноту. 

ВідеоМосква вкотре спробувала втрутитись у незалежне розслідування отруєння Скрипаля

Екс-розвідник уже не в критичному стані, про це щойно повідомили його лікарі. Водночас, британські спецслужби встановили: нервовопаралітична речовина "Новачок", якою отруїли батька і доньку Скрипалів, була виготовлена у Саратовській області Росії. Про отруєння говорили і на засіданні Радбезу ООН.

Москва вкотре спробувала втрутитись у незалежне розслідування отруєння Скрипаля

Нагадаємо, Росія звинуватила Велику Британію у вигадуванні "фейкової історії" та у веденні "гри з вогнем" у справі щодо отруєння екс-шпигуна в Солсбері. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції