"Дайте миру шанс". У Росії затримали трьох українців на акції в підтримку миру та України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В акції взяли участь близько 30 осіб.

У російському Санкт-Петербурзі поліція затримала трьох учасників акції на підтримку миру та України, повідомляє "Медуза".

Марш був приурочений до Міжнародного Дня миру. Учасники вимагали припинити всі військові дії. В акції взяли участь близько 30 осіб.

Учасники акції пройшли маршем від Невського проспекту вздовж каналу Грибоєдова, а потім через Ісаакіївську площу до Адміралтейства.

Там деякі учасники встали з плакатами і прапорами України. В руках в одної із затриманих був плакат з написом "Give peace a chance" (Дайте миру шанс – ред.).

10 вересня в Росії перед будівлею державної ради Удмуртії вчений, активіст, колишній директор одного з місцевих вузів Альберт Разін здійснив самопідпал. 79-річного чоловіка госпіталізували у лікарню, проте лікарям не вдалося його врятувати.

Зокрема, активіст прийшов з пікетом до будівлі місцевої держради, щоб відстояти право на існування удмуртської мови. Він тримав у руках плакат з висловом: "І якщо завтра моя мова зникне, то я готовий сьогодні померти". Свідки інциденту розповідали, що чоловік, найімовірніше, готувався до цього.

Залиште свій коментар

Вибір редакції