Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Де ви таке бачили". Лукашенко поскаржився, що Путін пропонує його країні нафту за завищеними цінами

Через це лідери держав не можуть дійти згоди щодо постачання нафти.

Білорусь не може дійти компромісу з Росією щодо постачання нафти через занадто високі ціни, які встановив Кремль. У Мінську називають їх вищими за світові.

Про це заявив 9 січня президент Білорусі Олесандр Лукашенко, пише видання БелТА.

"Чому ми досі з президентом Росії не домовилися по нафті? Тому що Москва хоче, щоб ми купили у неї нафту за цінами, вищими за світові", - обурився Лукашенко.

Тим часом у Telegram каналі "Пул Первого" навели слова білоруського президента, який заявив, що його країна не буде купувати нафту у РФ доти, доки ціна на неї не буде знижена. Крім того, він зауважив, що Білорусь вже знайшла інші канали постачання нафти.

"Де ви таке бачили?! Тому я і відмовився від такої нафти. І прямо заявив, якщо не буде поставок за світовою ціною нафти з Росії, ми знайдемо цю нафту в іншому місці. Що ми і робимо, і знайшли", - прокоментував Лукашенко.

Як повідомлялося, від 1 січня 2020 року російські компанії припинили постачання нафти до Білорусі через розбіжності в ціні на сировину. Президент Білорусі Олександр Лукашенко неодноразово намагався домовитися з російським президентом Володимиром Путіним про підписання нових угод, але безуспішно.

За даними "Білнафтохіму", ціна постачання нафти з РФ до Білорусі становить 83% від світової ціни на нафту. Білорусь є вкрай залежною від російської нафти. Країна щороку імпортує близько 24 мільйонів тонн нафти з РФ. При цьому 6 млн тонн використовуються для задоволення власних потреб, а решта постачається до Європи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції