Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дедлайн для Brexit: у Європарламенті назвали строки голосування за нову угоду з Британією

Процедури необхідно буде зробити в дуже стислий часовий проміжок.

Голова комітету з конституційних питань Європейського парламенту Данута Хюбнер назвала терміни, в які можливо провести голосування щодо стосунків ЄС і Великої Британії після виходу королівства зі складу союзу. Як повідомляє Reuters, усе має вирішитися в березні 2019 року.

Остаточний вихід Британії намічений на 29 березня, тож у Євросоюзі сподіваються узгодити всі формальності 11-14 березня, коли відбудеться пленарне засідання парламенту ЄС. Саме в ці дати слід ухвалити угоду щодо Brexit. "Ми повинні голосувати на першому березневому пленарному засіданні. Друге, з 25 по 28 березня, буде занадто пізно, тому що після нас Рада ЄС знову повинна розглянути це", - пояснила Хюбнер.

За її словами, переговори щодо умов подальшої співпраці Британії та ЄС мають завершитися в жовтні, або в крайньому випадку в листопаді. Інакше зволікання дуже збільшать ризик того, що спрацює найгірший сценарій – вихід Британії без жодної угоди. Крім того, у Євросоюзу хочуть голосувати вже після схвалення документу британським парламентом, аби рішення було остаточним.

ВідеоБританці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Вийти не можна залишитися. Противники виходу Британії з ЄС пройшли маршем центральними вулицями Лондона – до будівлі парламенту. Марш приурочили до другої річниці так званого Brexit, коли країна проголосувала за від’єднання. Опоненти виходу Британії вимагають провести новий референдум щодо умов розлучення між королівством та ЄС. Офіційна дата від’єднання Сполученого Королівства – це 29 березня 2019 року. Але до цього часу Лондону і Брюсселю слід домовитися, якими будуть їхні економічні відносини після цього історичного кроку.

Британці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Залиште свій коментар

Вибір редакції