Декан американського університету використовувала студентів як рабів

Декан факультету психології університету Святого Джона в США змушувала студентів 7 днів на тиждень прати, прибирати її будинок та готувати їжу.

Декан факультету психології університету Святого Джона у Нью-Йорку Сесилія Чанг була затримана у п'ятницю ФБР за звинуваченням у використанні студентів як домашньої прислуги.

За даними поліції, Чанг змушувала студентів прати, прибирати її будинок, готувати їжу, а також возити на машині її сина.

Декан погрожувала студентам, обіцяючи позбавити їх стипендій у разі, якщо вони не відмовляться від свідчень.

Як з'ясувало слідство, у Чанг було чотири студенти, які працювали сім днів на тиждень, як її особисті лакеї. Один з них був водієм сина, інший прибирав сніг.

Студенти змушені були працювати на Чанг, щоб отримувати стипендії в коледжі. Від кожного із зайнятих в її домашніх клопотах студентів Чанг вимагала працювати 122 дні на рік, розповіла одна з потерпілих.

Після звільнення Чанг з коледжу у червні залякані студенти, які приїхали навчатися за обміном, боялися, що не зможуть вчитися без винагороди від декана. Поліція вже виписала ордер на її арешт.

Місяцем раніше Чанг також пред'явили звинувачення у привласненні більш ніж мільйона доларів субсидій для університетського коледжу.

Читайте також:

Хабарі в українських вузах беруть офіційно

На тютюнових плантаціях Philip Morris у Казахстані працюють діти

У США хочуть скасувати громадянство за правом народження

В Іспанії викрили сутенерів, які торгували чоловіками-повіями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: