Декан Вищої школи телебачення МДУ заявив, що Слуцький має право "покласти руку на коліно або інше місце"

Третьяков також сказав студентам Новосибірського державного університету, що українська мова "лінгвістично рівнем нижча за інші".

Декан Вищої школи телебачення МДУ Віталій Третьяков під час виступу з лекцією про інформаційні війни в Новосибірському державному університеті заявив, що російський депутат Леонід Слуцький "може покласти руку на коліно або будь-яке місце".

Про це повідомляє RTVI, яке оприлюднило відео студентів із записом виступу лектора на своєму YouTube-каналі.

"Я дуже добре знаю Леоніда Петровича Слуцького... Будь-який нормальний чоловік за певних обставин міг покласти руку на голе коліно жінки або, якщо вона у штанях була, на яке-небудь інше", - заявив він.

Також Третьяков наголосив, що не бачить у цьому "нічого поганого".

Окремо зазначається, що Третьяков назвав українську мову "лінгвістично рівнем нижчою за всі інші".

За даними ЗМІ, більшість студентів після заяв декана Вищої школи телебачення МДУ демонстративно покинули аудиторію.

Нагадаємо, три російські журналістки звинуватили в сексуальних домаганнях депутата Держдуми від ЛДПР і главу комітету з міжнародних справ Леоніда Слуцького.  Одна з них розповіла, що Слуцький чіплявся до неї у 2017 році у своєму кабінеті, коли вона зайшла до нього, щоб задати питання з міжнародного порядку дня.  Ще одна журналістка, яка працює в російському парламенті, також розповіла про сексуальні домагання з боку депутата з партії Володимира Жириновського. За її словами, вона не стала піддавати цей випадок розголосу через страх втратити можливість працювати в парламенті. Третя журналістка, продюсер одного з телеканалів, розповіла, що Леонід Слуцький намагався поцілувати її в губи і помацати за сідниці. 

Кілька російських ЗМІ в різних формах припиняють співпрацю з Держдумою РФ. Таке рішення вони прийняли після того, як комісія з етики не знайшла "поведінкових порушень" з боку депутата з ЛДПР Леоніда Слуцького.

Залиште свій коментар

Вибір редакції