Декілька тисяч мешканців Варшави залишили свої домівки

Друга за останні тижні хвиля повеней наздогнала Польщу.

Від розгулу стихії страждають жителі Польщі, яка ще не встигла оговтатися від травневої повені. На будівництво захисних дамб кинуті сотні військовослужбовців. Їм допомагають пожежники, рятувальники та місцеве населення.

Декілька тисяч мешканців Варшави залишили свої домівки. З берегів вийшла ріка Вісла. У місті затоплено декілька станцій метро. Без світла залишилися цілі квартали. Найбільше збитків від високої води зазнав південь Польщі.

Тим часом метеорологи виступили із оптимістичними пронозами, що циклон уже у найближчі дні втратить свою силу. За даними фахівців, рівень води у найбільших річках Польщі Віслі і Одрі поступово падає.

Від повені постраждали також Словаччина, Чехія, Австрія, Хорваті. Найбільш складна ситуація - у Словаччині. Там затоплені десятки населених пунктів. За словами прем'єр-міністра, країна переживає найсильнішу повінь за останню тисячу років. Через повінь загинули три людини. За підрахунками уряду, збиток від стихії складе, щонайменше, 25 мільйонів євро.

Велика вода захоплює все нові території і в Угорщині. Із зони лиха евакуйовано більше двох тисяч людей. У багатьох районах паралізовано рух автомобільного і залізничного транспорту.

Читайте також:

Польща готується до другої хвилі паводку

У Польщі через повінь обвалився залізничний міст

У Словаччині тисячі людей евакуйовані через повінь

У Словаччині та Хорватії введено режим НС, Австрія готується до удару стихії

ВідеоДекілька тисяч мешканців Варшави залишили свої домівки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: