Делегація Польші у ПАРЄ приєдналась до бойкоту урочистостей на честь 70-річчя створення Ради Європи – нардеп

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше демарш влаштували країни Балтії та Грузія.

Польська делегація у Парламентській асамблеї Ради Європи також вирішила бойкотувати урочистості до 70-річчя створення РЄ на знак протесту проти повернення Росії до організації.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише нардеп від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко.

"Делегація Польщі також бойкотує святкування 70-річчя Ради Європи. Це вже шоста країна", - зазначив він.

МОЛНИЯ! Делегация Польши также бойкотирует празднование 70-летия Совета Европы. Это уже шестая страна. Работаем дальше!

Опубліковано Олексієм Гончаренком Вівторок, 1 жовтня 2019 р.

Раніше відповідне рішення ухвалили делегації країн Балтії та Грузії. Вони також бойкотували і відкриття осінньої сесії у ПАРЄ.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила рішення не направляти нову делегацію на осінню сесію Парламентської асамблеї Ради Європи на знак протесту проти повернення Росії. Протягом проведення сесії Україна проведе консультації із партнерами для винайдення спільних підходів до ситуації із безумовним поверненням Росії до ПАРЄ, а також закликала провести розширені консультації з цього питання.

Раніше, 25 червня ПАРЄ підтримала резолюцію, яка змінює санкційний механізм. У цьому ж документі РФ запросили повернутися до роботи в Асамблеї без обмежень права голосу. 118 делегатів проголосували за, 62 - проти, ще 10 утрималися. Перед цим ПАРЄ відхилила понад 200 поправок, які підготувала українська делегація задля блокування повернення російської делегації до цієї організації.

Відео Українська делегація відмовилася від участі в осінній сесії ПАРЄ через повернення Росії

Офіційну заяву на своєму фейсбуці оприлюднила голова делегації Єлизавета Ясько. Надалі українські депутати консультуватимуться з делегаціями інших країн-членів Ради Європи, аби розробити ефективні механізми притягнення до відповідальності держав, які порушують статут організації та міжнародне право.  

Українська делегація відмовилася від участі в осінній сесії ПАРЄ через повернення Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції