Делегація США залишила зал під час виступу президента Ірану

Делегація США залишила зал засідання Генасамблеї під час виступу президента Ірану Махмуда Ахмадінежада після того, як він розповів про теракт 11 вересня.

Американські представники залишили зал після того, як Ахмадінежад став говорити про три версії терактів 11 вересня. Згідно з однією з них, за словами глави Ірану, організаторами терактів стали "деякі люди з американського уряду", які хотіли таким чином "врятувати від падіння світову економіку і зберегти сіоністський режим на Близькому Сході".

Ахмадінежад, озвучив три версії терактів: напад терористів, змова всередині американського уряду і напад терористів, використаний з метою подальшого початку війн США в Іраку і Афганістані.

Приміщення залишили також дипломати ще декількох країн, у тому числі Великобританії та Франції.

Аналогічний демарш західні країни зробили і рік тому під час виступу президента Ірану в ООН.

Президент Ірану теж заявив, що Тегеран готовий до діалогу щодо своєї ядерної програми зі світовою спільнотою за умови, якщо на нього не буде чинитися тиск ззовні.

Раніше Барак Обама заявив, що двері для діалогу з Іраном відкриті, якщо той буде виконувати вимоги світового співтовариства, зокрема про припинення збагачення урану.

"По-перше, Іран завжди був готовий до діалогу, який повинен базуватись на повазі до справедливості, по-друге, методи, що базуються на відмові в повазі до країн, давно вже стали недієвими", - додав Ахмадіжад.

За його словами, Іран готовий до "серйозних вільних дискусій з американськими державними діячами".

Ахмадіжад також запропонував організувати "вільні дискусії в рамках Генеральної асамблеї ООН кожен рік" для вирішення гострих питань, таких як суперечка за іранською ядерною програмою.

Нагадаємо, напередодні у своїй промові на засіданні Генасамблеї ООН президент США Барак Обама заявив, що Іран повинен довести, що його ядерна програма носить мирний характер.

Читайте також:

Ахмадінежад закликав США "зробити що-небудь гуманне"

Обама відмовився від переговорів з Ахмадінежадом

Екс-глава ЦРУ: Війна з Іраном стає все більш імовірною

ВідеоДелегація США залишила зал під час виступу президента Ірану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: