Делегація Грузії не бере участі у засіданні МПА

Делегація Грузії не приймає участі в роботі 29-го пленарного засідання Міжпарламенсткої асамблеї СНД у Санкт-Петербурзі.

Таврійський палац
У ці дні в Петербурзі проходять заходи МПА СНД. (Фото: parlament-club.ru)
Делегація Грузії не приймає участі в роботі 29-го пленарного засідання Міжпарламенсткої асамблеї (МПА) СНД у Санкт-Петербурзі через поважні причини, повідомив голова Ради Федерації, глава Ради МПА СНД Сергій Міронов.

"Ми отримали лист, що пояснює відсутність грузинської делегації, причини дуже поважні, ми віднеслися з розумінням", - сказав Міронов, відповідаючи на питання журналістів.

У ці дні в Петербурзі проходять заходи МПА СНД: засідання постійних комісій, ради асамблеї, а також 29-е пленарне засідання організації.

Міжпарламентська асамблея держав-учасниць Співдружності незалежних держав була заснована 27 березня 1992 року в місті Алмати. Угодою, підписаною головами парламентів Республік Вірменія, Білорусь, Казахстан, Таджикистан, Узбекистан, Киргизька Республіка і Російська Федерація, МПА була встановлена як консультативний орган для підготовки проектів законодавчих документів, що представляють взаємний інтерес.

У 1993-1995 роках членами Міжпарламентської асамблеї стали парламенти Азербайджанської Республіки, Грузії, Республіки Молдова. У 1999 році до Алматинської угоди приєдналася Україна.

У травні 1995 року керівники держав СНД підписали конвенцію про МПА СНД, відповідно до якої Міжпарламентська асамблея отримала офіційний статус міждержавного органу. Штаб-квартира МПА СНД розташовується в Таврійському палаці Петербургу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: