Делегація нового уряду Киргизії відправилася до Москви

Представники тимчасового уряду народної довіри Киргизії відправилися до столиці Росії для переговорів. Ціллю поїздки називають здобуття економічної допомоги.

Делегація тимчасового уряду Киргизії вилетіла до Москви для проведення переговорів, повідомило джерело в уряді республіки. При цьому він не уточнив, які зустрічі заплановані в Москві і який їхній рівень.

Делегацію очолює заступник глави тимчасового уряду Киргизії з питань економіки Алмазбек Атамбаєв. Не виключено, що представники тимчасового уряду звернуться за економічною допомогою до Росії, відзначило джерело.

Нагадаємо, масові акції протесту, які переросли у заворушення, почалися в Киргизстані у минулий вівторок у місті Таласі, а наступного дня перекинулися на інші регіони країни, у тому числі на столицю держави - Бішкек.

До вечора 7 квітня представники опозиції заявили, що уряд Киргизстану пішов у відставку, і оголосили про утворення тимчасового уряду. У багатьох містах Киргизстану були захоплені будівлі обладміністрацій, міліції та інших адміністративних установ, була обрана нова влада з числа опозиціонерів.

У четвер глава тимчасового уряду Киргизстану Отунбаєва оголосила про розпуск парламенту, а також про намір змінити конституцію країни, закони про вибори та політичні партії. Опозиція пообіцяла через півроку провести президентські вибори.

Нова киргизька влада також заявила, що силові структури перейшли на її бік. Відповідальність за кровопролиття в Бішкеку опозиція поклала на владу, яка діяла на той момент.

Також у четвер прем'єр-міністр Росії Володимир Путін розкритикував опального президента Киргизії і пообіцяв сприяти новому уряду.

Зі свого боку Отунбаєва повідомила Путіну, що створений нею уряд повністю контролює ситуацію в Киргизії, а також всі правоохоронні органи і збройні сили країни. Крім того, вона попросила надати Киргизії економічну підтримку.

Читайте також:

Росія підтримала переворот у Киргизії

Мєдвєдєв відправив до охопленої революцією Киргизії російських десантників

Бакієв вийшов у радіоефір: "За переворотом у Киргизії стояли зовнішні сили"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: