Дем’янюка госпіталізували з зали суду

90-річного Івана Дем’янюка, звинуваченого у вбивстві 27 тисяч євреїв у нацистському таборі, доставили до лікарні прямо з зали суду через болі в серці.

У Мюнхені припинені судові слухання у справі Джона (Івана) Дем'янюка, обвинуваченого в нацистських злочинах. 90-річний підсудний був доставлений в кардіологічну клініку у зв'язку з болями в області серця.

Про це повідомив представник земельного суду Мюнхена.

Дем'янюк відчув нездужання ще по дорозі до суду. Лікар, який оглядав його на місці, прийняв рішення, що його необхідно доставити в кардіологічну клініку. У зв'язку з цим виникають припущення, що підсудний не зможе більше брати участь у слуханнях за станом здоров'я.

На даний момент лікарі з'ясовують, чи пережив Дем'янюк інфаркт або болі були пов'язані з порушеннями кровопостачання в області серця. Обстеження, призначені лікарями, є свого роду запобіжним заходом і не більше того, пише Oberbayerisches Volksblatt. За словами лікаря Альбрехта Штайна, який стежить за здоров'ям Дем'янюка протягом судового процесу, якщо обстеження не виявить нічого серйозного, то слухання можуть продовжитися вже 19 травня.

Поки суд переніс на більш пізній термін заслуховування показань американського експерта, який повинен був привести докази справжності представлених суду документів, що свідчать про вину Дем'янюка. 90-річного українця за походженням звинувачують в співучасті у вбивствах 27 900 євреїв у нацистському таборі смерті Собібор у Польщі в 1943 році.

Дем'янюк, який проживав у США, був екстрадований до Німеччини в травні 2009 року після видачі прокуратурою Мюнхена ордера на його арешт. Підсудний поміщений у в'язницю Штадельхайм. Слухання в суді почалися 30 листопада минулого року. У середині квітня експертам вдалося довести справжність есесівського посвідчення, виданого на ім'я Дем'янюка в Собіборі.

Сам підсудний заявляє, що є жертвою нацистів. За його словами, він був в'язнем табору, де його використовували для рабської праці. Він зізнався, що служив СС як охоронець табору, проте заявив, що не співпрацював з нацистами. Що ж стосується судових переслідувань, вони, на думку Дем'янюка, лише є "продовженням несправедливості" стосовно нього та українського народу.

Читайте також:

Російська ФСБ надала архіви про концтабори для суду над Дем'янюком

Свідкові в справі Дем'янюка загрожує звинувачення у вбивстві 430 000 людей

Адвокат Дем'янюка намагається зупинити судовий процес

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: