Демократи хочуть переглянути спірні результати перших внутрішньопартійних виборів кандидата в президенти США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше повідомлялося, що на них лідирує Піт Буттіджич. Також переможцем себе оголосив Берні Сандерс.

Голова Національного комітету Демократичної партії США Том Перес у четвер, 6 лютого, закликав однопартійців у штаті Айова "негайно розпочати перегляд" результатів зборів партактивів - кокусів, як їх називають у США.

"Досить означає досить. Зважаючи на проблеми, що виникли у процесі відбору делегатів та для того, щоб громадськість була впевнена в результатах, я закликаю Демократичну партію в Айові негайно розпочати перегляд результатів", - написав Перес у соцмережі Twitter.

Він уточнив, що перегляд передбачає огляд записів з кожного збору партактиву, щоб підтвердити точність результатів. Політик пообіцяв, що Національний комітет Демпартії продовжуватиме звітувати про результати цих перевірок.

До цього видання New York Times повідомило, що проаналізувало наявні результати кокусів Демпартії і виявило в них помилки та невідповідності.

Нагадаємо, остаточні результати кокусів в Айові до цього часу не підрахували. Процес затягнувся через розбіжності у кількох базах даних. За попередніми підсумками, лідирує наймолодший кандидат - 38-річний колишній мер міста Саут-Бенд в штаті Індіана Піт Буттіджич.

Своєю чергою переможцем кокусів оголосив себе Берні Сандерс. Він спирається на часткові результати внутрішнього підрахунку голосів, проведені його власним штабом.

Хоч штат Айова налічує всього три мільйони жителів, кокуси в ньому стають своєрідним тестом для подальшої оцінки шансів кандидатів. Останні передвиборні кампанії недвозначно засвідчували, що ті кандидати від обох партій, котрі не входили на кокусах в Айові в трійку лідерів, практично не мали шансів на те, щоб домогтися лідерства наприкінці передвиборної кампанії.

Відео Імпічмент провалився: Сенат США виправдав президента Дональда Трампа

Американського президента Дональда Трампа повністю виправдано від звинувачень у зловживанні владою та перешкоджанні роботі конгресу. Це - тепер офіційно найкоротший з трьох імпічментів за останні сто років. Як голосували сенатори – у сюжеті.  

Імпічмент провалився: Сенат США виправдав президента Дональда Трампа

 

Вибір редакції