Демократичну партію США вперше в історії очолила жінка

Деббі Вассерман-Шульц відома своїми ліберальними поглядами. Вона, будучи матір'ю трьох дітей, гаряче підтримує право жінок на аборти та є активною захисницею прав жінок.

Головою Національного комітету Демократичної партії США стала член палати представників конгресу США від Флориди Деббі Вассерман-Шульц.

Останнє слово у виборі кандидата на посаду глави Нацкомітету партії сказав президент США. "Барак Обама відзначив її завзятість, силу, бойовий дух і здатність долати нещастя", - йдеться у листі на ім'я віце-президента США Джозеф Байдена, надісланому ключовим членам Демпартії.

Таким чином, вперше в історії Демократичної партії США її очолить жінка.

На посаді голови партії Вассерман-Шульц змінить Тіма Кейна, який має намір виставити свою кандидатуру на наступних виборах до сенату.

"Тіма Кейна буде дуже нелегко замінити ... Але я сподіваюся, що зможу продовжити його успішне правління, зробити нашу партію ще сильнішою і добитися обрання та переобрання демократів в 2011 і 2012 роках", - зазначила Вассерман-Шульц у заяві.

Політик відома своїми ліберальними поглядами. Вона, будучи матір'ю трьох дітей, гаряче підтримує право жінок на аборти та є активною захисницею прав жінок. Крім того, сповідуючи іудаїзм, Вассерман-Шульц надає активну підтримку іудейській громаді.

Читайте також:

Обама офіційно оголосив, що йде на другий термін

Гілларі Клінтон відмовилася працювати з Обамою після 2012 року

Мільярдер Дональд Трамп збирається в президенти США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: