Демонстранти у масках Обами та Цзіньтао влаштували безлад у Японії

У Йокогамі тисячі людей вийшли на мітинг, щоб висловити протест проти приїзду голови КНР Ху Цзіньтао.

У японському м. Йокогама, де проходить саміт глав Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС), тисячі людей вийшли на вулиці, щоб висловити протест проти приїзду голови КНР Ху Цзіньтао.

Як повідомили організатори демонстрацій, своє невдоволення китайської політикою щодо територіальних спорів виявили близько 4 тис. осіб. Вони уточнили, що люди розмахували японськими прапорами і вигукували антикитайські гасла.

За їхніми словами, демонстранти виступають на захист своїх територій від "китайського імперіалізму". Деякі з них винесли також прапори Тибету.

Нагадаємо, відносини між Китаєм і Японією загострилися після 9 вересня ц.р., коли китайський траулер зіткнувся з двома японськими прикордонними катерами поблизу двох островів, права на які заявляють Токіо і Пекін. Японці підозрюють, що китайський траулер свідомо пішов на таран катерів.

Пізніше влада Японії ухвалили рішення звільнити екіпаж траулера, проте капітан судна був заарештований, що викликало невдоволення китайської сторони.

Після того, як арешт громадянина КНР був продовжений, Пекін оголосив, що припиняє контакти з Токіо на міністерському рівні.

Читайте також:

В Японії розпочався економічний форум АТЕС

Лідери G20 оголосили війну корупції і вирішили рятувати природу

Між Великобританією і Китаєм виникла дипломатична суперечка через маки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: