Демонстрація в Парижі переросла у сутички з поліцією

Паризькі демонстрації проти кризи переросли у масові безлади.

Демонстрації, організовані в день початку страйку працівників транспорту в Парижі, переросли в масові безлади і сутички з поліцією в центрі міста, передає агентство France Presse. Безлади почалися близько 20:00 у четвер за місцевим часом. Група молодих людей, які брали участь в демонстрації протесту, почала підпалювати сміттєві баки і перевертати машини в районі Площі Опери. Як мінімум одна машина була перевернена, ще одна пошкоджена камінням. У зв'язку з безладами автомобільний рух був зупинений.

Поліції вдалося взяти ситуацію під контроль протягом двох годин. Проти демонстрантів, які кидали в поліцейських пляшки і каміння, застосували сльозогінний газ. Щонайменше 30 людей було затримано, 13 з них арештовані; один поліцейський був поранений.

За словами одного з демонстрантів, учасники безладів спробували прорватися до Єнісейського палацу через Бульвар Капуцинів, проте були зупинені поліцією. Після того, як поліція взяла демонстрантів в кільце на Площі Опери, порядок вдалося відновити, і автомобільний рух на прилеглих вулицях був відновлений.

Масовий страйк французьких працівників транспорту і співробітників бюджетних організацій, які постраждали від фінансової кризи, був організований основними профспілками країни. Учасники демонстрації вийшли на вулиці 29 січня із закликами до Ніколя Саркозі піти у відставку, звинувативши його в бездіяльності перед лицем складної фінансової ситуації в країні. 

Читайте також:

Франція перевірятиме іноземців за ДНК

Саркозі закликав Росію поважати Європу

Саркозі закликав припинити насильство в секторі Газа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: