Демпартія США офіційно підтвердила інформацію про нову кібератаку

Скільки саме грошей втратила партія - не повідомляється.

Комітет Демократичної партії США щодо виборів в конгрес (DCCC) заявив, що піддався хакерській атаці. Деякі деталі атаки нагадують про зламування серверів Національного комітету партії.

Про це пише ВВС.Russian.

Комітет, який займається збором грошей для демократів, які балотуються в Палату представників Конгресу, в офіційній заяві підтвердив факт кібератаки. ЗМІ повідомляли про злом серверів DCCC і раніше, але офіційних заяв з цього приводу комітет не робив.

Нагадаємо, що хакери створили сайт, ідентичний тому, на якому комітет приймає пожертвування, і з дуже схожим адресою. Частина пожертвувань демократичним кандидатам відійшла зловмисникам.

Скільки саме грошей втратила партія - не повідомляється.

Метою атаки міг бути збір даних про спонсорів партії. Також експерти розповіли, що IP-адреса фальшивого сайту нагадувала адресу, яку використовували для злому серверів Національного комітету партії.

Нагадаємо, що раніше сайт WikiLeaks опублікував 30 322 електронних листів і прикріплених до них документів, відправлених з особистого сервера кандидата в президенти США Гілларі Клінтон.

Листи були відправлені під час її перебування на посаді держсекретаря США і охоплюють період з 30 червня 2010 року до 12 серпня 2014. Всього листування Клінтон налічує 50 547 сторінок.

Також на WikiLeaks з'явилися 19 252 електронних листів і 8034 доданих до них документів Національного комітету Демократичної партії США. Ця листування охоплює період з січня 2015 року до 25 травня 2016 року.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що Держдепартамент США відновив розгляд з приводу використання Клінтон особистого сервера для ведення службового листування по електронній пошті в період її керівництва відомством.

Скандал у зв'язку з електронною перепискою Клінтон розгорівся в березні 2015 року. З'ясувалося, що вона в порушення встановлених вимог вела службове листування з особистого облікового запису електронної пошти, коли обіймала посаду держсекретаря. Сама Клінтон раніше заявляла, що вона навмисно не відправляла і не отримувала засекречені повідомлення зі своєї особистої електронної адреси.

Гучні промови і кульки від фаворитів. Як Клінтон робила історію на з'зді Демпартії

ВідеоДружина Білла Клінтона може стати першою жінко президентом США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: