Демпартія США запропонувала збільшити бюджет спецслужб для захисту виборів від втручання РФ

Демократи просять підтримати збільшення бюджету ФБР на 2018 фінансовий рік на $ 300 млн.

Демократична партія направила спікеру Палати представників Полу Райану і лідеру республіканської більшості в сенаті Мітчу Макконнеллу лист з проханням збільшити фінансування ФБР і Міністерства внутрішньої безпеки для протидії російському втручанню на виборах 2018 року, повідомила в середу в Twitter лідер демократичної меншості в Палаті представників Ненсі Пелосі.

"Сьогодні демократи направили лист Полу Райану і Мітчу Макконнеллу, закликавши збільшити фінансування діяльності ФБР і МВБ для захисту виборів 2018 року від російського втручання", - написала Пелосі.

Демократи просять підтримати збільшення бюджету ФБР на 2018 фінансовий рік на $ 300 млн.

Ці кошти, за їх задумом, повинні "забезпечити працівників і ресурси для боротьби з впливом ворожих іноземних осіб, що діють в США, особливо російських агентів, діючих на платформах соціальних мереж", - йдеться в листі.

У листі не вказується, за які кошти на ці цілі пропонується виділити для МВБ.

Проміжні вибори в Конгрес США пройдуть восени 2018 року.

Нагадаємо, спецслужби США звинувачують Росію і особисто Путіна в організації кампанії за втручання у вибори президента США з допомогою пропаганди і хакерських атак. Володимир Путін та інші представники російської влади категорично заперечують будь-яку причетність до спроб втрутитися в хід американських виборів.

Залиште свій коментар