День, коли Чавес прийшов до влади, оголосили святом

У Венесуелі сьогодні відбудуться святкування, які присвячені 10-річчю боліваріанської революції. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Уряд Венесуели ухвалив постанову, за якою 2 лютого, день приходу до влади президента Уго Чавеса, оголошений національним святом.

Цей день оголошений нерабочим для того, щоб трудящі змогли взяти участі в святах.

Глава держави в телезверненні до нації розповів про успіхи, які досягнуті за минулі 10 років. "Ви бачите, яких успіхів ми досягли? Раніше ми пленталися в хвості, а тепер знаходимося в авангарді. Звичайно, нам потрібен час. Порівняйте 200 років втрат з 10 роками перемог і прогресу. Нам потрібно ще 200 років, щоб досягти рівноваги".

На початку 1980 років молодий офіцер венесуельської армії Уго Чавес організував і очолив в рядах озброєних сил "Боліваріанський революційний рух-200", а потім відставний підполковник активно включився в політичну боротьбу і, утворивши масовий Рух П'ята республіка за підтримки інших лівих партій, отримав перемогу на президентських виборах в грудні 1998 року. Після прийняття нової конституції в 2000 році він був переобраний на 6-річний період. У грудні 2006 року Чавес знов отримав з великою перевагою перемогу на президентських виборах і узяв курс на прискорену побудову "боліваріанського соціалізму".

Читайте також:

Чавес зіграв у складі жіночої збірної з софтболу: команда обіграла професіоналів
Чавес вестиме в газетах Венесуели колонку
Чавес виголошував промову 7 годин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: