День народження сина Кім Чен Іра оголосили національним святом в КНДР

Журналісти знайшли підтвердження того, що Кім Чен Ір готує передачу влади до свого молодшого сина Кім Чен Уна.

Кім Чен Ун
Кім Чен Ун в дитинстві
Уряд Північної Кореї оголосив 8 січня - день народження молодшого сина Кім Чен Іра, 27-річного Кім Чен Уна - національним святом, пише південнокорейська преса.

Досі двома головними святковими днями у КНДР вважалися 16 лютого - день народження Кім Чен Іра і 15 квітня - день народження засновника республіки Кім Ір Сена, оголошеного після смерті "вічним президентом".

Перетворення дня народження Кім Чен Уна на ще одне загальнонаціональне свято оглядачі розглядають як підтвердження інформації про підготовку передачі влади в КНДР від Кім Чен Іра до сина, якого в липні 2009 року він офіційно представив як свого наступника.

Нагадаємо, західні та південнокорейські ЗМІ вже протягом досить довгого часу повідомляють про погіршення стану здоров'я 67-річного лідера КНДР, який, за їхніми даними, в середині 2008 року переніс інсульт.

Кім Чен Ун є сином від третього шлюбу Кім Чен Іра. Раніше він не обіймав державних посад, і поки не володіє достатнім політичним досвідом. Призначивши сина своїм наступником, Кім Чен Ір зробив його інструктором Державного комітету оборони, і одночасно ініціював низку змін в законодавстві, які мають полегшити входження Кім Чен Уна у владу.

Читайте також:

Спадкоємець диктатора КНДР дружив з американцями й обожнює баскетбол

Кім Чен Ір призначив свого молодшого сина головою таємної поліції

Лідер Північної Кореї назвав свого спадкоємця

Кім Чен Ір знову переобраний головою КНДР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: