День незалежності Грузії: у Тбілісі відбувся грандіозний військовий парад з НАТО

Центром міста пройшлися війська одразу п'яти країн.

Грузини грандіозним військовим парадом відзначили День незалежності своєї країни. І не самі, а у команді з солдатами країн-членів НАТО.

Центром Тбілісі пройшлися війська одразу п'яти країн – США, Британії, Польщі, Латвії та власне самої Грузії. Таким чином, грузини вкотре усьому світові, а надто агресивній сусідці Росії, показали свою непохитну позицію – якомога ближче зійтися з НАТО.

Вже за півтора місяця у Польщі під час саміту Альянсу збереться засідання комісії Грузія-НАТО, де обговорюватимуть, як пришвидшити вступ країни до лав організації.

Нагадаємо, перед парадом на колишній російській військовій базі "Вазіані" недалеко від грузинської столиці Тбілісі відбулися військові навчання Noble Partner 2016, в яких брали участь 650 американських, 500 грузинських і 150 британських солдатів. Офіційна мета навчань – підготовка грузинського контингенту "сил швидкого реагування НАТО".

Навчання в Грузії розлютили Міністерство закордонних справ Росії, яке назвало їх "освоєнням території Грузії" і "заохоченням реваншистських планів Тбілісі". У Тбілісі на істерію Москви відповіли, що Грузія – "незалежна держава, що володіє правом самостійно вирішувати, які навчання їй проводити".

ВідеоУ Грузії грандіозним військовим парадом відзначили День незалежності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: