День незалежності у США: за чотири вихідні внаслідок перестрілок у Чикаго постраждала понад сотня осіб

Місцева преса стверджує, що число загиблих досягло 15.

В американському місті Чикаго за чотири дні вихідних на честь Дня незалежності США були поранені більше 100 осіб в результаті безладної стрілянини.

Її влаштовували, як вважає поліція, місцеві бандити, пише ВВС. Дехто із людей загинув внаслідок перестрілок.

Перші повідомлення про перестрілки з'явилися вже в суботу, 1 липня. Зазначається, що близько половини перестрілок сталося між 15:30 у вівторок, 4 липня, та 03:30 в середу, 5 липня, переважно у південному і західному районах Чикаго.

Місцева преса стверджує, що число загиблих досягло 15, у решти - поранення різної тяжкості. Наймолодшому постраждалому 13 років, найстаршому - 60.

ВідеоУ Чикаго внаслідок перестрілки постраждала сотня людей

Влада Чикаго направила в найпроблемніші райони міста додатково тисячу правоохоронців, які, проте, не змогли приборкати тривалі заворушення.

Стрілянина в вихідні дні з нагоди Дня незалежності стала свого роду традицією в Чикаго. Але торік постраждалих від перестрілок було значно менше - 66 осіб.

Нагадаємо, 4 липня, коли в Україні вже була ніч 5 липня, американці святкували 241 річницю незалежності США. Саме стільки років тому у Філадельфії 13 американських колоній 1776 року ухвалили декларацію про незалежність. 

Фотогалерея Неймовірної краси феєрверки та фестивалі хот-догів. Як у США святкували День незалежності (41 фото)

Залиште свій коментар