Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
День Перемоги по-російськи: п’яні офіцери покликали на захист від поліції десятки озброєних військових

Командир полку разом із заступниками влаштували дебош в одному з кафе Костроми.

У російському місті Кострома в кафе "Валянок" офіцери 331-го гвардійського парашутно-десантного полку збройних сил РФ влаштували п’яний дебош та намагались нацькувати десятки озброєних військових на поліцію.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Як зазначається, полковник та два майори почали святкувати 9 Травня ще вдень, а коли були вже у стані сильного алкогольного сп’яніння, почали обурюватися, що персонал та інші відвідувачі, які перебували у залі, не служили в армії.

До того ж офіцери голосно матюкалися і висловлювали невдоволення музикою. Після цього співробітники закладу викликали поліцію.

Своєю чергою військові вирішили у відповідь викликати підкріплення і нацькувати на них солдатів. На місце події прибули близько 40 осіб з автоматами, в бронежилетах і касках, проте згодом солдати пішли з кафе, так і не виконавши наказ керівництва напідпитку.

У результаті інциденту були затримані троє військових.

За даними ЗМІ, полковник, який брав участь у дебоші, 9 травня був призначений тимчасовим виконувачем обов'язків командира полку і святкував призначення із заступниками, але після інциденту написав рапорт на звільнення.

Наразі до Костроми прибув заступник командувача ВДВ Росії для з’ясування всіх подробиць інциденту і покарання дебоширів.

УВАГА! Відео містить нецензурну лексику!

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції