Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
День поцілунків: як впливає на здоров'я один із проявів кохання

Від палких поцілунків можна навіть схуднути.

У середу, 6 липня, весь світ відзначає День поцілунку.

Оригінальне свято вигадали у Великій Британії ще наприкінці ХІХ століття. Згодом дату затвердила Організація Об'єднаних Націй.

Про це йдеться у сюжеті "Сніданку з "1+1".

До слова, лікарі також схвалюють романтичне свято, оскільки поцілунки несуть велику користь для організму людини.

Наприклад, цілуватися, утім лише з одним партнером, радять стоматологи. 

Під час поцілунку відбувається активне вироблення у ротовій порожнині слини, що містить природні антибіотики, а також багато кальцію і фосфору - елементів, які зміцнюють зубну емаль.

Крім того, поцілунки сприяють розвитку в людини імунітету. Після передавання мікробів від партнера до партнера під час поцілунку, організм починає боротися із новими мікроорганізмами та виробляє антитіла, які стимулюють захисні функції організму.

Більше того, за словами науковців, поцілунки між закоханими усувають нервове напруження та підвищують стресостійкість.

Регулярні пристрасні поцілунки прискорюють обмін речовин, сприяють схудненню людини та є своєрідною гімнастикою для м'язів обличчя, що запобігає розвитку зморшок і уповільнює старіння.

Утім поцілунки можуть мати і негативні наслідки для організму, оскільки можуть спричинити серйозні захворювання. Зокрема, слід стежити за ротовою порожниною, аби не передати партнеру небезпечні мікроорганізми. 

Відео Вчені з’ясували, що пристрасні поцілунки сприяють схудненню

Нагадаємо, що раніше у світі відзначали День океанів. На честь екологічного свята ТСН.ua підготував цікавий тест зі шкільного курсу географії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції