Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
День тиші в РФ: цифрове рабство бюджетників і "бойкот" виборів від кубанських казаків

Експерти наголошують, що виборів у Росії насправді не буде – результат уже відомий без них.

У Росії завершилася передвиборча кампанія та наступив день тиші перед виборами, котрі експерти вже називають формальністю для продовження повноважень діючого президента Володимира Путіна. Голосування в день анексії українського Криму має закріпити підсумки кампанії, котра проводилася надзвичайно кволо, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Кандидати не вкладалися в рекламу, бо результат виборів і без того давно всім відомий. Прізвища в бюлетенях потрібні лише для створення політичної масовки – ілюзії, ніби в Росії має місце боротьба за владу. Напередодні Путін особисто закликав росіян прийти на дільниці і показати світові правильний вибір. Незалежні експерти кажуть про те, що влада використовує адмінресурс, аби збільшити явку та результат головного кандидата. "Ми розкрили схему цифрового рабства місцевих бюджетників, коли людей змусили у Facebook свої власні аватарки змінити на плакати в підтримку діючого президента. Там були й ролики із залученням дітей – наприклад, дитина стояла в школі з плакатом за Путіна та виголошувала промову", - розповів представник громадянського руху "Голос" Станіслав Андрєйчук.

Російський опозиціонер Олексій Навальний, якого влада відмовилась зареєструвати кандидатом, закликав своїх прибічників бойкотувати вибори. Схожа заява була розміщена на сайті кубанських казаків, які теж закликали саботувати вибори, адже їх влада направляє воювати в Сирію та Україну – пізніше це повідомлення прибрали та заявили, що сайт було зламано. Попри чисельні заяви європейських держав щодо невизнання результатів голосування у Криму, окупаційна влада планує провести вибори президента РФ на анексованому півострові.

ВідеоПеревибори Путіна: у РФ проходить день тиші перед виборами президента

Цьогорічна кампанія перед виборами президента проводилася особливо кволо, мінімум реклами на вулицях, наче результат вже давно запрограмований, і чинний президент залишається на місці. Олексій Навальний, якого влада відмовилась зареєструвати кандидатом, закликав прибічників бойкотувати вибори. Схожа заява була розміщена на сайті Кубанських козаків.

Перевибори Путіна: у РФ проходить день тиші перед виборами президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції