Денвер стане першим містом у США, в якому декриміналізують галюциногенні гриби

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Попередні результати референдуму показують, що місцеві мешканці підтримали ініціативу.

У Денвері відбувся перший у США референдум щодо декриміналізації зберігання галюциногенних грибів. Більшість виборців підтримали цю ініціативу.

Про це повідомляє The Washington Post.

Попередні результати голосування показують, що 50,6% з 176 тисяч виборців виступили за декриміналізацію "магічних" грибів, а 49,4% були проти. Остаточні результати референдуму чиновники оприлюднять у середу по обіді за місцевим часом.

"Ми посилаємо чіткий сигнал решті країни", - сказав автор ініціативи щодо декриміналізації грибів Кевін Меттьюс. "Америка готова говорити про псилоцибін. У нас багато роботи, ми готові до неї, і ми не можемо бути щасливішими".

Підтримана мешканцями Денвера ініціатива передбачає, що поліція не буде заарештовувати та притягувати до кримінальної відповідальності людей, які зберігають галюциногенні гриби для особистого використання. При цьому продаж грибів все одно залишається незаконним.

Прихильники декриміналізації "магічних грибів" заявляють про їхні терапевтичні властивості через вміст псилоцибіну, кажучи, що вони можуть бути ефективними у лікуванні тривожності, депресії та наркоманії. Деякі з цих тверджень підкріплені дослідниками, які також відзначають, що псилоцибін є потужним препаратом, який слід приймати тільки під суворим контролем, зазначає Los Angeles Times.

Критики декриміналізації казали, що галюциногенні гриби в основному використовуються рекреаційно, а не в лікувальних цілях. За їхніми словами, цей захід є лише першим кроком до легалізації та, зрештою, комерціалізації потужного наркотику.

Зазначимо, що Денвер був піонером у легалізації легких наркотиків. Місто декриміналізувало марихуану ще 2005 року, за сім років до того, як штат Колорадо першим у США зробив це.

ВідеоГалюциногенними грибами можна лікувати депресію

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції