Депутата вигнали з Європарламенту за нацистські гасла

Член Незалежної партії Великобританії образив депутата популярним гаслом прихильників нацистської партії "одна нація, один рейх, один фюрер", коли той закликав до більшої солідарності всередині Європи.

Члена Європарламенту від Великобританії Годфрі Блума вигнали з засідання за образу колеги з Німеччини вигуком німецькою мовою: "Одна нація, один рейх, один фюрер".

Член Незалежної партії Великобританії (UKIP), Блум образив депутата Мартіна Шульца популярним гаслом прихильників нацистської партії, коли той закликав до більшої солідарності всередині Європи для подолання ірландського кризи. Годфрі Блум додав, що висловлювані Шульцем ідеї свідчать про те, що він "недемократичний фашист".

Повідомляється, що присутні на зборах парламентарії спочатку втратили дар мови, після чого почали скандувати "Геть!".

Голова парламенту Єжи Бузек зажадав від Блума принести вибачення, проте той відмовився це робити. Покинувши зал засідання, Блум заявив, що його батько воював проти нацистів, і, будучи його сином, Блум не дозволить "зруйнувати демократію в Європі".

"Шульц - евронаціоналіст. Він хоче одну євровалюту, одну єврокраїну, один євронарод. Люди подібні йому - фанатики і загроза демократії", - додав Блум.

У 2003 році Годфрі Блум також був замішаний у скандалі після того, як під час дебатів прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі назвав його "ідеальним охоронцем концтабору".

Читайте також:

Росія назвала брехнею те, що Другу світову війну почав СРСР

У Німеччині хірург відмовився оперувати пацієнта через татуювання зі свастикою

У Берліні відкрили виставку, присвячену Гітлеру

Ватикан розлютився на Берлусконі за невдалий жарт про євреїв

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: