Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Депутати Шрі-Ланки влаштували масову бійку через прем'єра

В ній брали участь більше двох десятків людей.

У парламенті Шрі-Ланки місцеві депутати влаштували привселюдні кулачні бійки. Відеозапис події розповсюджує низка світових видань. 

Бійка почалася після слів спікера Кару Джаясурьї, який заявив, що через винесення вотуму недовіри прем'єр-міністру Махінда Раджапаксе, у країни більше немає ні парламенту, ні глави уряду.

В цілому бійка тривала близько 20 хвилин, в ній брали участь більше двох десятків людей. Раджапакса бійки уникнув, а його помічники поливали водою розбушувалися депутатів.

Парламент Шрі-Ланки виніс вотум недовіри прем'єр-міністру 14 листопада. Урядова криза в країні триває з жовтня. Тоді президент країни Майтріпала Сирис змістив прем'єр-міністра Раніла Вікремесінгхе і призначив свого прихильника Раджапаксу. Пізніше глава держави розпустив парламент і наказав привести нові вибори для подолання кризи. Однак Верховний суд призупинив дію цього указу до розгляду звернень про його неконституційність, передавало агентство Reuters.

Сирис займає вищу державну посаду Шрі-Ланки з січня 2015 року. Він заявляв, що висуватися на другий термін через п'ять років не планує.

Залиште свій коментар

Вибір редакції